Sportpálya vonalazás, sportpálya vonalfestés, pályavonalazás, pályafestés

Társaságunk két mérnök irányításával 2006-tól foglalkozik sportpálya vonalazással, így megfelelő tapasztalatot gyűjtöttünk a pályák létesítésével, a pályavonalak felfestésében.

 

Beszereztünk egy komoly német pályavonalazó berendezést és rendszert, amivel sportpályák vonalazását tudjuk precízen felfesteni, ragasztani.
Mivel a vonalazó rendszerrel hatékonyabban dolgozunk, ezért az emberi ráfordítások alacsonyabb szintje miatt nagyon gyorsan tudunk tökéletesen egyenes és körvonalakat gyártani  a piaci árak alatt.
A minőségi alapanyagokkal, mint a minőségi festék, maszkoló szalag, festőszerszámok stb. nem szabad spórolni-így azok árait érdemes megfizetni.
Vonalaink párhuzamosságát és egymásra merőlegességét ill. a szabványpályák méreteit garantáljuk.
Alapvetően a további vonaltípusokat tudjuk ajánlani tollaslabda, kosárlabda, kézilabda, röplabda, tenisz, floorballpálya, futsal, streetball készítésre, alapanyagokkal együtt pl egyes tollaspályára számolva:
1. Két komponensű tartós festékkel vonalazás (kb. 5-7 év*) -12 havi garanciával; ára 40-55e. Ft.
2. Két komponensű festékkel közép élettartamú festett vonalazás (1-3 év*)- 12 havi garanciával; ára 35-37e. Ft.
3. Magas minőségű vinil pályavonalhoz fejlesztett szalaggal (kb. 1 év), azonnal használható ;  ára: 25-35e.Ft
4. Ideiglenes pályákra, bemutatókra ragasztott szalagvonalazás,azonnal használható 1-6 heti élettartammal; ára 15e. Ft.
* a vonalak “élettartama” használatfüggő; a festett két komponensű vonalszín árai változóak; árak módosulhatnak az egy helyszínen készülő pályák száma alapján is; konkrét kérésre pontos ajánlatot adunk

A sportpadlónak (pvc, linóleum, öntött sportpadló, lakkozott parketta, aszfalt) tisztának kell lennie, hogy  a szalag és a festék  tökéletesen tapadjon.
Mi is vállalunk pályatakarítást, zsírtalanítást a vonalazás előkészítéséhez 8500Ft/100m2
Amennyiben a Szövetségének, iskolának, sportpályájának ill. klubjainak, ismerősüknek pályát kell létesítenie vagy a régi vonalakat felfrissíteni szívesen állunk rendelkezésükre az ország teljes területén. Természetesen tudunk mindenféle Ön által megtervezett pályákat, alakzatokat vonalazni, megfesteni.
Ha címert, feliratot szeretnének a pályára, azt is elkészítjük.
Sajnos több alkalommal találkoztunk mások által készített hibás vonalazással, mint pl. a vonalak nem merőlegesek ill. párhuzamosak egymással. Rossz minőségű festék miatt szakaszosan lekoptak, a vonalak/pálya méretei pontatlanok, görbék, szélességük változó, ívek szakaszosan töredezettek. Ezek a hibák a következő vonalfelújításnál, átfestésnél jelentős árnövelő tényezők, a hibák korrekciója miatt, esztétikailag csúnyák.
Ezek nálunk nem történhetnek meg.
Telefon:+3630 9429 320, tollasklub(kukac)freemail.hu, andras.remsei(kukac)gmail.com

Referenciáinkból néhány: Tüskecsarnok Nemzeti Sportközpontok-Budapest XI., Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont-Budapest X.,Szeged Városi Sportcsarnok, Pécsvárad Városi Sportcsarnok,Király Team tornacsarnoka-Budapest XXI.,Nyugat-magyarországi Egyetem tornaterme-Győr, Csepeli Tollasklub pályái-Budapest XXI., Német Nemzetiségi Gimnázium tornacsarnoka-Budapest XX, Arany János Gimnázium tornacsarnoka-Budapest XII., Andor Ilona Ált. és Alapfokú Művészeti Isk.tornaterme-Budapest III., Szent István Gimnázium tornacsarnoka-Budapest XIV., Budai Nagy Antal Gimnázium tornaterme-Budapest XXII., Bátonyterenye sportcsarnok, Nagy Imre ÁMKAMI-Budapest XXI., Petőfi laktanya sportcsarnoka -Budapest XI,Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza sportcsarnok- Budapest X., Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimnázium tornaterme-Budapest XVI., Mikszáth Kálmán Ált. Isk. tornaterme-Budapest XXIII., Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme-Budapest XI., Nagytarcsai Ált. Isk. tornacsarnoka,Halimba Ált. Isk. tornacsarnoka, Verőce Ált. Isk. tornacsarnoka, Martonvásár Városi Sportcsarnok, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn. tornaterme-Budapest I.,Friedrich Schiller Gimn. tornacsarnoka-Pilisvörösvár, Mechatronikai Szakközépiskola tornacsarnoka-Budapest XI., Városi Sportcsarnok-Mórahalom, Hernádnémeti Református Ált. Isk. tornaterme, Balázsovits János Sportcsarnok-Göd, Szent Angéla Ált. Isk. és Gimn. tornacsarnoka-Budapest II., Vásárhelyi Pál Szakközép.tornacsarnoka-Budapest XXI., Vermes Miklós Ált. Isk. tornacsarnoka-Budapest XXI., Eötvös József Ált. Isk. tornacsarnoka-Budapest XXI., SÁI Petőfi Sándor Tagiskolája tornaterme-Salgótarján, Szent László Katolikus Gimnázium sportcsarnoka-Kisvárda, Karácsony Sándor Református Ált. Isk. tornaterme-Bp. XIX., Balázsovits János sportcsarnok-Göd, Izsáki Általános Iskola tornacsarnoka, Eötvös József Szakiskola tornaterme-Gyál, Rehabilitációs Központ tornaterme-Gyula, Szőnyi István Ált. Isk. tornaterme-Zebegény, Komáromi Petőfi Sándor Ált. Isk. tornacsarnoka-Komárom, Szent István Gimnázium tornacsarnoka-Budapest XIV., Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete-FM Közép-magyarországi Agrár szakképző-Budapest X., Templom téri Német Nemzetiségi Iskola tornacsarnoka-Pilisvörösvár, Telki Magyar Labdarúgó Szövetség, labdarúgó válogatott tornaterme-Telki, MÁV Vezérigazgatóság Sport Club-Bp.XIV., Aramis SE, futsal csarnok-Érd, Balázsovits Sportcsarnok- Göd, Öveges József Szakgimnázium-Bp.XI., UBT Basketball Training-Bp.XI., Bethlen Gábor Ált. Isk. Kincskereső Tagiskolája-Bp. XI., Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola-Bp.VI., Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola-Bp.XII., BVSC -Bp.XIV., ELTE Mérnök utcai Sporttelep-Bp. XI., Újfehértő Református Ált. Isk., Bajza József Ált. Isk.-Bp. VI., Veszprém Belvárosi Tornacsarnok, Táncsics Mihály Ált. Isk. Cegléd, Kossuth Zsuzsanna Szakképző Isk. Dabas, Bükkaranyosi Ált. Isk., Kisvárda Sportcsarnok, Bajza József Ált. Isk.-Bp. IV., Nagykőrösi Kinizsi FC, Diadal Úti Ált. Isk.-Bp. XVII., Herceghalmi Ált. Isk.Petőfi Sándor Ált. Isk-Bp. XI., Lovassy László Gimn.-Veszprém, Baár-Madas Református Gimn. -Bp.II., Veszprém, Házgyár u. 22-kézi és szivacskézipálya a DOMUS, Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus-Bp.VIII., Óbudai Egyetem-Bp. III., KÜRT Alapítványi Gimnázium-Bp.XI.,Telki Labdarugó Akadémia tornaterme, VRK Sport-Veszprém, Pálóczi HI Szakgimnázium-Örkény, Horthy Liget sportpályái-Kenderes, Gulner Gyula Ált.Isk-Bp. XVIII., MAFC-Bp. XI., BME-Bp.XI.,  …..

 
This entry was posted in Hírek. Bookmark the permalink.

29 Responses to Sportpálya vonalazás, sportpálya vonalfestés, pályavonalazás, pályafestés

 1. Hamar László says:

  Tisztelt Cím!

  A nevem Hamar László és szeretnék érdeklődni, hogy szivacskézilabda pályának a vonalazását is feltudják -e festeni egy 20*15 méteres pályára. Természetesen arányiban kicsinyítve.

 2. Stuksza Attila says:

  Tisztelt Cím! Győrben a Gábor L. Építőipari Szakképző Iskola 15×30 m méretű tornatermi sportpadlójára kellene felfesteni teniszpálya, röplabdapálya, tollaspálya és kicsinyített kosárlabdapálya vonalait felfesteni. Árajánlat megoldható?

 3. Juhász István says:

  Tisztelt Cím !
  Ajánlatot szeretnék kérni tornacsarnok PVC padlózat festésére.
  Mérete 30×15 m, kézilabda és röplabda pálya vonalazása.
  Helység Apc Heves megye , Bpesttől kb 70 km.

 4. Varga Tamás says:

  Tisztelt Cím!

  Már meglévő festés felújítását tervezzük.
  Egy kosárlabda és egy teniszpálya vonalazása lenne fehér illetve fekete színben.
  Kérném erre az árajánlatukat.
  A terem Jász-Nagykun-Szolnok megyében van.

  Köszönettel: Varga Tamás

 5. Bernáth István says:

  Tornatermünkben 4 db tollaslabda pálya vonalazását kellene újra festeni, műpadlóra!
  Kérek árajánlatot!

  Köszönettel:
  Bernáth István
  Székesfehérvár

 6. BBS Trend Kft. says:

  Tisztelt Cím!
  Árajánlatot kérek Önöktől az alábbi sportpadló festésre: 5 cm széles, fehér 7,6×3=22,8 m festés terv szerint, és 5 cm széles narancssárga színű 7×3=21 m hosszú padlófestés terv szerint. Kivitelezés helye: Veresegyház
  Köszönettel: Gálné Szalma Ilona

 7. Józan György says:

  T. Cím !

  EPDM anyagú pályák vonalazását is vállalják ? 2 db kosárlabda pálya vonalazására lenne szükségünk kb. szeptemberben, Veszprémben.

  Köszönettel: Józan György

 8. Viking Floorball SE says:

  Tisztelt Cím!

  Floorball pálya felfestésére kérek ajánlatot.

  Köszönettel!

 9. Segítségüket kérem.Kosárlabdapályát szeretnénk sürgösen vonalazni.Emberünk van csak a szalag kellene.Tudnak segíteni? köszönöm

 10. Segítségüket kérem.Sürgösen kosárlíbdapályát kell vonalazni.Ember van csak a szalagot szeretnénk megvenni.Tudnak segíteni? köszönöm

 11. Kérem erősítse meg hogy a honlapon szereplő árak jelenleg is érvényesek !
  Helyszín Miskolc-Avason létesítendő multifunkcionális csarnok.
  Festendő: 3 kosárlabdapálya 1 kézilabda 1 futsal pálya, sport parkettára
  Az email címükre elküldtem a Sport-technológiai terveket
  Az 1.pontban megadott ár érvényességét kérem minél előbb visszajelezni, módosítás esetén komplett vonalazásra megadni, legkésőbb 2018 02 13 délig
  Cselényi Csaba műszaki előkészítő 30/6776136

 12. Érdeklődöm, hogy lábtengó pálya felfestését, valamint streetball pálya festését vállalják-e? Egy állvány lesz csak kihelyezve. Április 20-áig kellene a munkát
  elvégezni Budapesti területen.
  Válaszát várva: Mozsárné Náczi Éva 70/319-7803

 13. Schreiber Ernő says:

  Iskolánk (Szent Benedek Balatonfüred) NBI es röplabda csapatának szeretnénk a pályát felfestetni.
  Kérnék árajánlatot.
  Üdvözlettel:Schreiber Ernő Gondnok
  06308678765

 14. Schreiber Ernő says:

  Iskolánk részére keresek kivitelezőt röplabda pálya felfestésére

 15. Tisztelt Cím!
  Egy 10m x 20m nagyságú parkettás tornaterem vonalazására ( kosárlabda és röplabda ) kérnék árajánlatot. Frissen csiszolt és lakkozott felület, Köszönettel!

 16. Virág Zsuzsanna says:

  Tisztelt Cím!
  Kérnék Öntől árajánlatot sportcsarnoki pályaátfestésre.
  A pálya méretei: Fehér oldalvonal körben 28X14m
  Röplabda pálya:-KÉK Szabvány (9X18m)
  Tenisz pálya: NARANCS Szabvány(23X11.4m)
  Kosárlabda pálya:Fekete
  Kézilabda pálya:Fehér
  Köszönettel
  Virág Zsuzsanna

 17. Szűcs Lajos says:

  Tisztelt címzettek!
  Árajánlatot szeretnék kérni a következő paraméterekre, egy épülő tornaterembe.
  Pályafelfestés, kitűzés, rögzítő pontok elhelyezése : 20×40 m versenykézilabda- 1db, 15×28 m versenykosár- 1 db, 9×18 m röplabda – 3db, 12,7 x20 m- edzői kosár – 2db
  Üdvözlettel
  Szűcs Lajos

 18. Czompa Gyula says:

  Tisztelt cím!
  Árajánlatot szeretnék kérni Dunaharasztira egy 24X12-es tornaterembe meglévő vonalak felújítására. Mini kosárlabdapálya, röplabdapálya, ill kézilabda 6-os, ill 9 szaggatott vonal felfestésére.
  Köszönettel: Czompa Gyula

 19. Putz József says:

  Tisztelt Cím!
  A Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola (3561. Felsőzsolca, Szent IStván u. 2.) tornatermében új sportpadló készült. Árajánlatot szeretnék kérni a 20×12 m-es tornaterem kosárlabda pálya vonalazására.
  Tisztelettel: Putz József igazgató

 20. Schlosser Zsuzsa says:

  Tisztelt Cím!

  A Bem József Általános Iskola Bp., X., Hungária krt. 5-7. tornatermébe a parketta felcsiszolásra került. Árajánlatot szeretnék kérni egy 237 nm tornaterem röplabda és focipálya felfestésére.
  Köszönettel:
  Schlosser Zsuzsa

 21. Tisztelt Cím!
  Iskolánk 300m2-es tornatermének parkettás padlóját szeretnénk felújítani. Vállalnák e, mennyiért a vonalfestéseket?

  Köszönettel.
  Zatykó Ferenc

 22. Járfásné Bognár Rita says:

  Tisztelt Címzett! Győrvár Község Önkormányzata (9821 Győrvár, Balogh Ádám u. 85. nevében szeretnénk kérni egy árajánlatot 20×40 nm-es= 800 nm gumiborítású sportpálya vonalfestésére. Kosárlabda, kézilabda, foci és teniszpálya lesz kialakítva.

  Várjuk mielőbbi árajánlatukat!

  Üdvözlettel: Járfásné Bognár Rita

 23. Győri Tankerületi Központ says:

  Tisztelt Cím!

  Ajánlatot kérnék a fenntartásunkban lévő Bőnyi Szent István Király Általános iskola tornacsarnokában kézi és kosárlabda pálya vonalazására, mivel azok már kopottak.
  Várom szíves visszajelzésüket.

 24. Varga Ferenc says:

  Tisztelt cím!
  Szeretnék kérni egy árajánlatot 2 Budapesti közterületi sportpálya (aszfaltos) szabványos felfestésére.
  Üdvözlettel: Varga Ferenc

 25. Ecsődi - Pető Anita says:

  Tisztelt Cím!

  Árajánlatot szeretnék kérni :
  Tengelicen 35×15 – ös aszfaltos sportpályát kellene felfesteni arányosítva a szabvány kézilabda pálya méreteihez.

  Üdvözlettel: Anita

 26. UD Praktika says:

  Tisztelt Cím !

  Árajánlatot szeretnék kérni egy kültéri beton kézilabda pálya vonalazására, valamint kettő kültéri beton kosárlabda pálya vonalazására.
  Debrecenben lennének a munkák.
  Köszönöm!
  István

 27. Simon Kató says:

  Kosárlabda pálya vonalazás elkészítésének díját szeretném kérni a Tisztelt Címtől! Két komponensű, tartós festékkel., tisztítás nélkül.
  Helye: Általános iskola tornaterme, Ibrány /Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye/. Köszönöm.Tisztelettel.

 28. Érdeklődnék, hogy elérhetőséget hol lehet szerezni. Tollaslabda pályát szeretnénk vonalazni.
  Kérem, hogy keressenek meg a megadott elérhetőségemen.
  Köszönöm

 29. Vajon Norbert says:

  Tisztelt ügyintéző!

  Ajánlatot szeretnék kérni pályavonalazásra Farmos községben új tölgyfaparkettára kispályás foci, kézilabda és kosárlabda vonalazásra a tornaterem alapterülete 450 m2.

  Köszönettel Vajon Norbert Flat Property kft. 70/9499874

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *